HTC Desire z nieoficjalnym Froyo i nagrywaniem HD [wideo]
W oczekiwaniu na oficjalną aktualizację Androida do wersji 2.2 (Froyo) dla telefonów HTC Desire, grupa programistów skupionych wokół legendarnego portalu XDA-developers przygotowała własną, nieoficjalną aktualizację. Przygotowany ROM nie tylko wprowadza system Android z numerkiem 2.2 (Froyo) i działającą nakładką Sense, ale również przynosi opcję nagrywania wideo w rozdzielczości 720p.
System o nazwie DJ Droid jest wciąż w fazie Beta, podczas jego używania mogą wystąpić pewne błędy, część z nich ma być usunięta w kolejnych wydaniach systemu. By go zainstalować należy posiadać zrootowany telefon.
Android na smartfonach z Windows Mobile ? zestaw instrukcji
Obecnie, mimo dobrej rozdzielczości, podczas nagrywania wideo HD występują pewne niedociągnięcia, jak na przykład efekt przycinania. Mają one jednak zostać w przyszłości wyeliminowane. Jak twierdzą twórcy ROM’u, Desire bez kłopotu poradzi sobie z rozdzielczością 720p, a wszelkie problemy są natury softwarowej.
Instrukcja i ROM do pobrania na stronach forum.
-
Dzakus
-
http://marcinstepien.zdrowiesc.pl Marcin



![EA wydaje Worms dla Androida! [wideo]](http://s1.blomedia.pl/simblog.pl/t/135x84/2011/01/Worms-Android-150x150.jpg)




![Najdroższe wypadki świata… [galeria]](http://s1.blomedia.pl/www.smartdriver.pl/t/135x84/2012/01/b205995653.jpg)





![Evi - zamiennik Siri czy kolejna nieudana podróbka? [krótki test]](http://s1.blomedia.pl/simblog.pl/t/135x84/2012/02/Evi-252x168.jpg)
