Jakich nowości możemy spodziewać się w oficjalnej wersji iOS 4.1?
Według plotek oficjalna wersja iOS 4.1 już jutro wkroczy na salony iTunes. Z tej okazji warto zaprezentować wszystkie nowości, jakie wniesie na pokłady iPhone’ów najnowsza wersja oprogramowania, a jest ich kilka.
MultiMusicInfo pozwoli na wyświetlanie nazwy utworu w oknie multitaskingu
Zacznijmy od tego, że iOS 4.1 przede wszystkim naprawia mnóstwo błędów (pośród nich jest np. poprawa stabilności iPhone’a 3G). W zakresie funkcji możemy się spodziewać:
- wdrożenia Game Center;
- możliwości przesyłania filmów z iPhone’a bezpośrednio do serwisu YouTube w jakości HD;
- wdrożenia funkcji HDR w iPhonie 4;
- wdrożenia kilku opcji związanych z FaceTime do aplikacji Telefon;
- unowocześnienia i odświeżenia okna aparatu;
- wdrożenia dodatkowej opcji w Ustawieniach – sprawdzania pisowni.
Masz pomysł na aplikację do Cydii? Podziel się nim!
Zmian i nowości jest bardzo dużo. Zakładając, że iOS 4.1 ukaże się już jutro, warto przypomnieć wszystkim fanom jailbreaka, aby wstrzymali się z aktualizacją do czasu, aż odpowiedni hackerzy nie udostępnią odpowiedniego oprogramowania do odblokowania softu.
-
http://chato.pl chato.pl
-
WGRZ
-
Paralityk
-
Koron11
-
Łukasz Siedlaczek
-
mat








![Najdroższe wypadki świata… [galeria]](http://s1.blomedia.pl/www.smartdriver.pl/t/135x84/2012/01/b205995653.jpg)

![Rzeczywistość rozszerzona staje się coraz bardziej rzeczywista [wideo]](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/t/135x84/2012/02/pepper-270x155.jpg)



![Evi - zamiennik Siri czy kolejna nieudana podróbka? [krótki test]](http://s1.blomedia.pl/simblog.pl/t/135x84/2012/02/Evi-252x168.jpg)
